Pikito a. s.

Pikito a. s.

Unikátní koncept pro společnost PIKITO nabízí na českém trhu novou službu pro e-shopy. Interiér obchodu tvoří regály a gondoly, které se díky svému čistému designu snadno přizpůsobí jakékoliv značce a nechají plně vyniknout různorodý sortiment.


O2 školící centrum

O2 školící centrum

Jedinečné školící centrum pro zaměstnance O2 prošlo celkovou modernizací, v rámci které jsme prostor zrealizovali dle návrhu architektonického ateliéru room411.architects včetně výroby jimi navržených atypických interiérových prvků.


SAUNIA

SAUNIA

Úspěšný stavební projekt, který jsme dokončili pro největší síť saunových světů SAUNIA v ČR, je otevřen v OC CENTRAL Kladno.


CK Fischer

CK Fischer

Vítejte na palubě! Posaďte se k oknu a kochejte se pohledem z letadla. Anebo se pohodlně usaďte do uličky, blíže ke stevardkám naší cestovní kanceláře.


Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard

Pro řetězec Bageterie Boulevard jsme zajišťovali vývoj, výrobu a realizaci poboček rychlého občerstvení.


Czech Olympic Shop

Czech Olympic Shop

Pro Alpine Pro, partnera Českého olympijského týmu, jsme zajistili stánek u příležitosti LOH 2012 v Londýně.


Optiscont

Optiscont

I výběr a následná koupě brýlí se může stát příjemným zážitkem. Důkazem toho budiž náš další počin společně se společností Optiscont v lednu 2017.


U ocásku

U ocásku

Dostali jsme zadání navrhnout a vyrobit vybavení prodejny luxusního pet shopu zaměřeného především na psí mazličky s omezeným rozpočtem.


Highland sport

Highland sport

Cílem design konceptu prodejny se sportovním vybavením je vymezit prodejní kanál ze standardu českých prodejen se sportem a přiblížit se prémiovým evropským konceptům tak, aby pozitivně působila na emoce a chování cílové skupiny.


Plzeňský Prazdroj - OC Chodov

Plzeňský Prazdroj - OC Chodov

Dominantním prvkem nové pivní sekce je použití elementu světla a jeho barevných odstínů. Osvětlení expozice neustále mění intenzitu a nikdy nebude stejné. Stropní svítidla evokují zvětšeninu pulsující pivní pěny.